На головну Тема дня Спільний захід ВГО “Споживча довіра” та Держпродспоживслужби України

Спільний захід ВГО “Споживча довіра” та Держпродспоживслужби України

264

ВГО «СПОЖИВЧА ДОВІРА» спільно з Держпродспоживслужбою України перевірить якість та безпечність товарів, що реалізуються на споживчому ринку України.

Кожен з нас хоча б раз у житті стикався з покупкою неякісного товару, але притягнути до відповідальності виробника чи магазин мало кому вдалося.

ВГО «СПОЖИВЧА ДОВІРА» ініціювала спільний захід з представниками Держпродспоживслужби України щодо моніторингу споживчого ринку продуктів харчування (ковбаса варена, масло, сир, дитяче харчування, згущене молоко) та нафтопродуктів.

За державні кошти будуть відібрані та досліджені зразки продукції, результати будуть оприлюднені на спільній прес-конференції та в ЗМІ. До фальсифікаторів будуть застосовані фінансові штрафи.

Якщо Вас турбує якість та безпечність продуктів харчування, які пропонуються у роздрібних мережах України, або у вас виникали сумніви щодо якості продуктів, які було придбано, просимо звертатися до Громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА» та Держпродспоживслужби України.

В разі наявності чи виникнення такої проблеми пишіть звернення (зразок скарги за посиланням: https://docs.google.com/document/d/18ZBQl7AoafWpxtAo3BEFB7Z43MLpwn89cBioOhPIebA/edit?usp=sharing)!

Ми гарантуємо, що представники Держпродспоживслужби України разом з нашими фахівцями перевірять факти, викладені у зверненнях та забезпечать проведення досліджень продукції в державних акредитованих лабораторіях щодо можливості її фальсифікації.

Давайте разом боротися за чистоту нашого ринку споживання!

З повагою  Громадська організація «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА»

Листи направляти на e-mail:  info@vgo-dovira.org
Додаткова інформація за телефоном: +38 094 823 81 42