На головну Тема дня Туристичні послуги в Україні на європейському рівні – реальність

Туристичні послуги в Україні на європейському рівні – реальність

829

Голова Громадської організації “Всеукраїнської асоціація з питань захисту прав споживачів” Ірина Кравченко взяла участь у засіданні Громадської ради при Державному агентстві України з туризму та курортів.

Громадська рада, що є консультативно-дорадчим органом, протягом тривалого часу виробляє та надає ефективні пропозиції із вдосконалення функціонування туристичної галузі України. Мова йде про участь у законодавчий та нормотворчий діяльності, практичне застосування найкращого європейського досвіду в туристичній сфері нашої країни.

Крім того, сьогодні нагальними є питання реалізації державної політики у сфері туризму та курортів і виконання Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами.

В напрямку реалізації державної політики у сфері туризму та курортів обговорювався Меморандум про співробітництво між Держтуризмкурортом та облдержадміністраціями.

Також Громадська рада розпочинає роботу з відпрацювання пропозицій до проектів Стратегії розвитку туризму та курортів до 2025 року та Закону України щодо змін до діючого законодавства про туризм.