На головну Тема дня Шановні споживачі, ми раді презентувати перший випуск циклу телепередач з однойменною назвою...

Шановні споживачі, ми раді презентувати перший випуск циклу телепередач з однойменною назвою «СПОЖИВЧА ДОВІРА»

213

Шановні споживачі, ми раді презентувати перший випуск циклу телепередач з однойменною назвою «СПОЖИВЧА ДОВІРА».

Це спільний проект ГО «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА» та телеканалу «Перший Діловий», спрямований на те, щоб довести до споживача інформацію про те, яку продукцію і яких виробників, можна купувати, не піклуючись про наслідки для свого здоров’я.

За допомогою спільних з телеканалом відборів зразків продукції вітчизняних виробників в торгових мережах міст України, перевірки відібраних зразків на відповідність вимогам якості та безпеки в акредитованих державних лабораторіях, ми будемо інформувати споживачів про результаті досліджень певних груп товарів, про умови їх виробництва та реалізації.

З метою відновлення довіри до вітчизняного виробника ми хочемо стимулювати українських виробників, чиї виробництва мають по-справжньому європейський рівень, говорити про себе.

Ми будемо вести рейтинг виробників, які впевнені в якості своєї продукції, для яких хороша репутація і здорова конкуренція є запорукою ведення успішного бізнесу, та чия продукція постійно проходить контроль якості.

Сподіваємося, що ці передачі сподобаються споживачам, що підприємства з розумінням і цікавістю поставляться до нашої роботи, а сумлінні виробники, без сумніву захочуть брати участь в цьому проекті.