На головну Тема дня Реформування системи захисту прав споживачів на шляху євроінтеграції

Реформування системи захисту прав споживачів на шляху євроінтеграції

580

17 листопада 2015 року в рамках Європейських днів торгівлі члени Асоціації прийняли участь у проведенні круглого столу на тему «Реформування системи захисту прав споживачів на шляху євроінтеграції».

Учасниками заходу стали представники органів влади, громадських організацій, платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, торговельних мереж, експерти, члени професійних асоціацій та ЗМІ. Почесний президент

Відкриваючи захід перший проректор Київського національного торговельно-економічного університету, президент Всеукраїнської федерації споживачів «ПУЛЬС» Притульська Наталія Володимирівна окреслила складну ситуацію, що склалася навколо реформи системи захисту прав споживачів та охарактеризувала її як колапс. Озвучивши проблематику та основні питання для обговорення, наголосила на необхідності термінового втручання у процес реформування системи захисту прав споживачів та презентувала учасникам круглого столу “Звернення представників громадських організацій у сфері захисту прав та інтересів споживачів до представників державної влади”.

Від Асоціації були присутні президент Гончарова А.В, її заступник Захарова О.М. та почесний президент Кравченко І.М.

Почесний президент Асоціації Кравченко Ірина Миколаївна, розповіла про гостру ситуацію, яка склалася навколо безпеки та якості продуктів, закликаючи до термінового втручання у процес реформування державної системи захисту прав споживачів громадських та безнесових організацій та закликала учасників засідання об`єднати зусилля для реформування системи захисту прав споживачів на засадах європейських підходів та підтримати ініціативу споживчої громадськості, закликала присутніх підтримати Звернення.

Хроботенко Олександра, голова об`єднання споживачів-активістів «Основний споживчий акцент» (ОСА), презентувала діяльність організації, розповівши про заходи всеукраїнського руху «Молодь за права споживачів», під час яких було перевірено більше 10 супермаркетів та близько 50 закладів громадського харчування. Олександра закликала всіх небайдужих із активною громадською позицією долучатися до всеукраїнського руху «Молодь за права споживачів».