На головну Правила покупки Одежда и обувь Куди подіти непотрібні речі з користю для довкілля й інших людей? Ми...

Куди подіти непотрібні речі з користю для довкілля й інших людей? Ми знаємо!

435

Купуєш десяту пару штанів, одягаєш кілька разів і викидаєш на сміття. Знайома ситуація? Надмірне споживання — одна зі світових проблем сьогодення.

👉 Міжнародний благодійний фонд Гарних справ передає речі, наприклад, сім’ям, що не можуть самотужки придбати собі необхідне. Можете особисто привезти речі на Саксаганського 77. Заздалегідь домовтесь за номером: 044 289 0079.

👉 @Благодійний магазин. Ідея тут проста – одні люди приносять речі в магазин, інші їх купують. Виручені гроші, за вирахуванням витрат на утримання магазину, йдуть на благодійність. Ось критерії прийому речей: https://laskastore.com. Магазин працює з проєктом Таблеточки, який допомагає важкохворим дітям, із Гостомельським притулком для бездомних тварин та фондом Жизнелюб, який допомагає людям похилого віку.

👉 Непотрібні речі радо приймуть деякі міські центри соціальних служб. У Голосіївському районі такий центр розташований на Маричанській.

👉 Аж 4 зручних для вас способи віддати непотрібні речі пропонує Благодійний фонд Карітас Київ: https://cutt.ly/RwmTWKx.

👉 Домашній текстиль і одяг приймають в магазинах H&M і H&M. Приємний бонус: бренд подарує вам ваучер на 40 грн за 1 пакет одягу, його можна використати при покупці від 300 грн. За день 1 людина може отримати максимум 2 ваучера.

👉 Червоний Хрест України організував по всій країні банки одягу. Ними користуються люди, які через важку життєву ситуацію не можуть самостійно купувати одяг. У Києві ви можете обрати будь-яку адресу з переліку >.

Якщо вирішили подарувати старим речам друге життя, пам’ятайте: вони мають бути чистими й охайними.

Сьогодні відзначаємо Міжнародний день благодійності. Робити добро — просто й приємно.