На головну Тема дня Круглий стіл «Повномасштабне реформування системи захисту прав споживачів»

Круглий стіл «Повномасштабне реформування системи захисту прав споживачів»

413
Реформування системи захисту прав споживачів

15 березня 2018 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ), з нагоди відзначення Всесвітнього дня прав споживачів, відбувся Круглий стіл «Повномасштабне реформування системи захисту прав споживачів».

Мета заходу – обговорення актуальних консумерських проблем, створення дієвих механізмів реалізації споживчої політики, ефективного захисту прав споживачів на основі дотримання балансу інтересів всіх учасників ринкових відносин.

У заході взяли участь начальник управління контролю та захисту прав споживачів департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономрозвитку Гринчук Тетяна Володимирівна та інші представники Мінекономрозвитку, Директор департаменту захисту споживачів Держпродспоживслужби Квасніцький Олексій Олексійович, організації громадського суспільства, представники професійних асоціацій, бізнес-структур, закладів освіти та науки, торгівельних мереж, ЗМІ та інші.

Представники Громадська організація «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «Споживча довіра» також прийняли участь у цьому заході. Почесний Голова Асоціації Кравченко Ірина Миколаївна привітала всіх присутніх зі святом, розповіла про проблеми стану сучасного споживчого ринку України та навела дані про результати досліджень Асоціації за 2017 рік у порівнянні з 2016 роком. Вона констатувала, що нажаль дія мораторію призвела до системних порушень законодавства українськими виробниками.

По завершенню Круглого столу, всі учасники завітали на студентське свято до річниці Дня факультету торгівлі та маркетингу, яке пройшло під гаслом «Відчуй ритм музики разом із ФТМ!».

Студентів привітали Голова державної служби з питань захисту прав споживачів Лапа Володимир Іванович. Начальник Головного територіального управління юстиції міста Києва Куценко Станіслав Юрійович не тільки поздоровив факультет зі святом, а й розповів про напрямки співпраці – як існуючої, так і подальшої – і зазначив ті успіхи, яких вдалося досягти за сприяння нашого університету.

Костянтин Грубич, журналіст, ведучий телепрограми «Знак якості», урочисто оголосив переможців конкурсу «Стань студентом КНТЕУ на один день» у якому брали участь школярі і студенти.

Своїми музичними номерами студенти приголомшили всіх присутніх у залі, а пісні, які звучали, не залишили байдужими нікого.