На головну Керівництво

Керівництво

Куликова Олена Олександрівна

Куликова Олена Олександрівна – Голова Правління громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА»

Народилась 12 грудня 1974 року в м. Москва Російської Федерації.
Освіта – закінчила Московський державний вечірній металургійний інститут у 1998 році, Академію бюджету і казначейства міністерства фінансів РФ у 2000 році.
Кваліфікація – інженер-економіст за фахом «Економіка і управління на підприємстві в металургії», економіст за фахом «Фінанси та кредит».

Досвід у організаційної роботи у сфері оцінки якості продукції та захисту прав споживачів набула на посаді заступника директора Інституту управління якістю Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») та на посаді виконавчого редактора Всеукраїнської газети «Споживач.інфо».


Кравченко Ірина Миколаївна

Кравченко Ірина Миколаївна – почесний Президент правління громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА».

Народилась у 1955 році в місті Херсоні.
Освіта – закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова в 1977 році, Донецький інститут радянської торгівлі в 1988 році.
Кваліфікація – викладач російської мови та літератури, економіст.
Наукова ступінь – доктор філософії у галузі державного управління.
Нагороджена «Почесним Хрестом Московського патріархату» Української православної церкви.
Заслужений працівник сфери послуг України.
Заміжня. Має двох дітей та двох онуків.

Досвід у організаційної роботи у сфері захисту прав споживачів набула на посадах: начальника Управління переробної промисловості і продовольства Херсонської обласної державної адміністрації, начальника Херсонського обласного управління у справах захисту прав споживачів та начальника Головного Київського міського управління у справах захисту прав споживачів, директора департаменту споживчої політики та першого заступника Голови Держспоживстандарту України.


Захарова Олена Миколаївна

Захарова Олена Миколаївна – заступник Голови правління громадської асоціації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА».

Народилась у 1951 році в місті Києві.
Освіта – закінчила Київський торговельно-економічний інститут.
Кваліфікація – економіст.

Досвід організаційної роботи у сфері захисту прав споживачів набула на посадах: головного спеціаліста Головного управління торгівлі у місті Києві, начальника відділу торгівлі Київського головного Управління з питань захисту прав споживачів у місті Києві та начальника відділу Держспоживстанарту України.


Свиридович Євген Анатолійович

Свиридович Євген Анатолійович – член правління громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА», керівник департаменту моніторингу споживчого ринку.

Народився 12 червня 1957 року в м. Києві.
Освіта – закінчив Київський автомобільно дорожній інститут.
Кваліфікація – інженер-механік.

Досвід у організаційної роботи у сфері захисту прав споживачів набував на посаді заступника голови з питань споживчого ринку Радянської державної адміністрації м. Києва та на посаді заступника голови з питань споживчого ринку Дніпровської державної адміністрації м. Києва.