На головну Тема дня Громадськість визначилась, як розвивати туристичну галузь України

Громадськість визначилась, як розвивати туристичну галузь України

390

Громадська рада при Державному агентстві України з туризму та курортів активізувала роботу з реалізації заходів щодо розвитку внутрішнього та в’їзного туризму в умовах військово-політичної нестабільності України.

Про це повідомила член Громадської ради при Держтуризмкурорту, Голова Громадської організації “Всеукраїнської асоціація з питань захисту прав споживачів” Ірина Кравченко.

“Ми активно включилися до цієї роботи, адже сучасна обстановка в країні потребує кореляції, аби туристична сфера працювала ефективно в будь-яких умовах, а туристи, як українські, так і іноземні, отримували в Україні послуги належної якості”, – зазначила вона. – Враховуючи, що децентралізація влади є на сьогодні одним з основних напрямків реалізації регіональної політики держави, всі питання детально опрацьовуємо з місцевими органами влади, враховуючи специфіку кожного з туристичних регіонів нашої країни”.

         За словами Ірини Кравченко, проведення засідання Громадської ради саме в рамках XXI Міжнародної туристичної виставки UITT’2015 “Україна – Подорожі та Туризм”, що пройшла в Києві 27 березня, сприятиме залученню експертної думки у розв’язання багатьох нагальних питань вдосконалення туристичної галузі.

         В ході засідання представниками Громадської ради обговорено також результати роботи Держтуризмкурорту у І кварталі цього року, виконання розробленого Міністерством інфраструктури Плану імплементації Директиви Ради ЄС про організовані туристичні подорожі, відпочинок з повним комплексом послуг та комплексні турне, пропозиції громадськості до проектів Стратегії розвитку туризму та курортів до 2025 року та Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про туризм”.