На головну Тема дня Ціна хлібу в Києві підвищена необґрунтовано

Ціна хлібу в Києві підвищена необґрунтовано

352

Громадська організація “Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів” підтримує Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету України щодо початку справи у зв’язку з необґрунтованим підвищенням цін на хліб у Києві.

Йдеться про декілька сортів хлібу: хліб український, ціна на який підвищена на 24,3%, батон нарізний, його вартість збільшена на 34,8%, та хліб пшеничний, що подорожчав на 26,6%.

“ПАТ “Київхліб” необґрунтовано завищило окремі статті витрат собівартості хлібу (борошно, олію та цукор) та має переглянути ціни на цей важливий для людей продукт харчування”, – вважають спеціалісти територіального відділення Антимонопольного Комітету України. За результатами розгляду справи відділенням будуть вжиті заходи, передбачені українським законодавством про захист економічної конкуренції.

Як підкреслює керівник Громадської організації “Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів” Ірина Кравченко, така робота Київського відділення Антимонопольного Комітету щодо захисту споживчих прав киян вкрай необхідна сьогодні, коли люди стають заручниками певних зловживань на ринку основних продовольчих товарів.