На головну Тема дня Благодійна акція присвячена Дню Святого Миколая

Благодійна акція присвячена Дню Святого Миколая

285

За даними ЮНІСЕФ в Україні з восьми мільйонів дітей майже 95 тис. проживають в дитячих будинках, школах-інтернатах та притулках. Всеукраїнська організація «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА» вирішила ініціювати благодійну акцію присвячену Дню Святого Миколая та допомогти дітям-сиротам та дітям, які опинилися в тяжких життєвих умовах.

У цей святковий день представники ГО «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА» на чолі з Головою правління Асоціації Максимом Гончаром побували у Дарницькому дитячому будинку-інтернаті (м. Київ, вул. Ялинкова, 58/60) та у Спеціалізованій школі-інтернаті для дітей з вадами зору (м. Боярка, вул. Піщана, 1), де спілкувалися з дітками, подивилися їх виступи на святковому концерті та привітали всіх зі святом.

Від імені керівництва ГО «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА» висловлюємо щиру подяку підприємствам, що не осталися байдужими до потреб найменш захищених маленьких українців, долучилися до благодійної акції та допомогли створити дітям справжнє свято, це: ПрАТ «Комбінат Придніпровський «Злагода», ПрАТ «Галичина», ПАТ «ДУБНОМОЛОКО», «Старокостянтинівський молочний завод», ТОВ «Гранд-Молпродукт». До дитячих закладів була передана молочна продукція цих виробників.

Здавна Святий Миколай вважався захисником всіх дітей. Слов’янські народи вірять у те, що на свята Миколай Чудотворець приносить всім слухняним дітям подарунки. І сьогодні представникам Асоціації насправді вдалося допомогти Святому Миколаю та порадувати дітей.