На головну Тема дня 19 жовтня 2017 р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся круглий...

19 жовтня 2017 р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся круглий стіл на тему «Сучасний стан системи захисту прав споживачів в Україні та шляхи її реформування»

150

Представники ГО «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «Споживча довіра» на чолі з почесним президентом Кравченко Іриною Миколаївною прийняли участі у засіданні круглого столу на тему «Сучасний стан системи захисту прав споживачів в Україні та шляхи її реформування», яке відбулося 19 жовтня  2017р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

В засіданні прийняли участь представники Кабінету Міністрів України, Мінекономрозвитку, Держпродспоживслужби, громадських організацій, організацій роботодавців, закладів освіти, підприємців, бізнес-структур, виробників, сфери логістики, торгівлі, споживачів; члени Комітету захисту прав споживачів Громадської ради при Держпродспоживслужбі України та ЗМІ. Під час засідання обговорювалися питання   про системні проблеми захисту прав споживачів в Україні,  про створення  ефективної моделі системи захисту прав споживачів в контексті реалізації  «Концепції державної політики  захисту прав споживачів в Україні до 2020 року», а також обговорювали актуальність проведення парламентських слухань на тему «Система захисту прав споживачів в Україні та шляхи її реформування» .

За результатами засідання прийнято резолюцію, яка буде надіслана до Мінекономрозвитку та Кабінету Міністрів України.