На головну Керівництво

Керівництво

Гончар Максим Іванович

Гончар Максим Іванович – Голова Правління громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА».

Народився – 1985 року в м. Києві
Освіта – Закінчив Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка у 2007 році за спеціальністю правознавство, має степінь Магістр права, закінчив Київський Національній університет ім. В. Гетьмана у 2010 році за спеціальністю банківська справа , має степінь Магістра з банківської справи. Автор багатьох публікацій в наукових та ділових ЗМІ.

Маючи успішну практику формування і підтримання стратегічних комунікацій з органами державної влади, а також досвід реалізації державних програм та інвестиційних проектів, отриманий за десятирічний стаж юридичної практики в сфері державно-приватного партнерства, Максим Гончар відповідає за представлення інтересів споживачів в органах державної влади.

В Асоціаціі пан Гончар керує практиками антимонопольного та конкурентного права та захисту прав споживачів. Під його керівництвом здійснюється моніторинг продукції та послуг надаваємих українськими та іноземними підприємствами, що працюють на території України.

Гончар Максим керує проектами, направленими на юридичний супровід компаній – членів Асоціації, під його керівництвом група єкспертів допомагає у створенні правового клімату для втілення бізнес ініціатив компаній із різних сфер економіки, надає стратегічні та індивідуальні консультації з довгострокового планування діяльності клієнтів, направлених в тому числі на захист прав споживачів та підтримання добросовісної конкуренції.

Гончар Максим є членом громадської ради при Антимонопольному Комітеті України. Керує процесами аналітики, збору та направлення на розгляд в АМКУ підтверджених фактів порушень антимонопольного законодавства виробниками продукції та щодо надання послуг.


Кравченко Ірина Миколаївна

Кравченко Ірина Миколаївна – почесний Президент правління громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА».

Народилась у 1955 році в місті Херсоні.
Освіта – закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова в 1977 році, Донецький інститут радянської торгівлі в 1988 році.
Кваліфікація – викладач російської мови та літератури, економіст.
Наукова ступінь – доктор філософії у галузі державного управління.
Нагороджена «Почесним Хрестом Московського патріархату» Української православної церкви.
Заслужений працівник сфери послуг України.
Заміжня. Має двох дітей та двох онуків.

Досвід у організаційної роботи у сфері захисту прав споживачів набула на посадах: начальника Управління переробної промисловості і продовольства Херсонської обласної державної адміністрації, начальника Херсонського обласного управління у справах захисту прав споживачів та начальника Головного Київського міського управління у справах захисту прав споживачів, директора департаменту споживчої політики та першого заступника Голови Держспоживстандарту України.


Захарова Олена Миколаївна

Захарова Олена Миколаївна – заступник Голови правління громадської асоціації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА».

Народилась у 1951 році в місті Києві.
Освіта – закінчила Київський торговельно-економічний інститут.
Кваліфікація – економіст.

Досвід організаційної роботи у сфері захисту прав споживачів набула на посадах: головного спеціаліста Головного управління торгівлі у місті Києві, начальника відділу торгівлі Київського головного Управління з питань захисту прав споживачів у місті Києві та начальника відділу Держспоживстанарту України.


Свиридович Євген Анатолійович

Свиридович Євген Анатолійович – член правління громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА», керівник департаменту моніторингу споживчого ринку.

Народився 12 червня 1957 року в м. Києві.
Освіта – закінчив Київський автомобільно дорожній інститут.
Кваліфікація – інженер-механік.

Досвід у організаційної роботи у сфері захисту прав споживачів набував на посаді заступника голови з питань споживчого ринку Радянської державної адміністрації м. Києва та на посаді заступника голови з питань споживчого ринку Дніпровської державної адміністрації м. Києва.


Голубовський В’ячеслав Володимирович

Голубовський В’ячеслав Володимирович – член правління громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА», керівник юридичного департаменту.

Народився 25 січня 1953 року в м. Житомир
Освіта – закінчив Державний університет ім. Т.Г. Шевченка Вища у 1975 році Кваліфікація – юрист
Нагороджений «Знаком пошани» КМДА, Знаком «За заслуги» Держспоживстандарту України

Досвід у організаційної роботи у сфері захисту прав споживачів набував на посаді керівника юридичної служби Головного київського управління з питань захисту прав споживачів та заступника начальника Головного управління, на посаді директора департаменту споживчої політики Держспоживстандарту України.


Куликова Олена Олександрівна

Куликова Олена Олександрівна – член правління громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА», Головний редактор журналу «Споживча довіра».

Народилась 12 грудня 1974 року в м. Москва Російської Федерації.
Освіта – закінчила Московський державний вечірній металургійний інститут у 1998 році, Академію бюджету і казначейства міністерства фінансів РФ у 2000 році.
Кваліфікація – інженер-економіст за фахом «Економіка і управління на підприємстві в металургії», економіст за фахом «Фінанси та кредит».

Досвід у організаційної роботи у сфері оцінки якості продукції та захисту прав споживачів набула на посаді заступника директора Інституту управління якістю Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») та на посаді виконавчого редактора Всеукраїнської газети «Споживач.інфо».