Ви тут
Головна > Керівництво

Кравченко Ірина Миколаївна

Почесний член правління громадської спілки «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА» – Кравченко Ірина Миколаївна.

Народилась у 1955 році в місті Херсоні.
Освіта – закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова в 1977 році, Донецький інститут радянської торгівлі в 1988 році.
Кваліфікація – викладач російської мови та літератури, економіст.
Наукова ступінь – доктор філософії у галузі державного управління.
Нагороджена «Почесним Хрестом Московського патріархату» Української православної церкви.
Заслужений працівник сфери послуг України.
Заміжня. Має двох дітей та двох онуків.

Досвід у організаційної роботи у сфері захисту прав споживачів набула на посадах: начальника Управління переробної промисловості і продовольства Херсонської обласної державної адміністрації, начальника Херсонського обласного управління у справах захисту прав споживачів та начальника Головного Київського міського управління у справах захисту прав споживачів, директора департаменту споживчої політики та першого заступника Голови Держспоживстандарту України.


Гончар Максим Іванович

Гончар Максим Іванович — Голова правління громадської спілки «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА».

Народився — 1985 року в м. Києві Освіта — Закінчив Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка у 2007 році за спеціальністю правознавство, має степінь Магістр права, закінчив Київський Національній університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю банківська справа, має степінь Магістра з банківської справи. Автор багатьох публікацій в наукових та ділових ЗМІ.

Максим Гончар є заступником голови правління Громадської організації «Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «СПОЖИВЧА ДОВІРА».

Маючи успішну практику формування і підтримання стратегічних комунікацій з органами державної влади, а також досвід реалізації державних програм та інвестиційних проектів, отриманий за десятирічний стаж юридичної практики в сфері державно-приватного партнерства, Максим Гончар відповідає за представлення інтересів споживачів в органах державної влади.

В Асоціаціі пан Гончар керує практиками антимонопольного та конкурентного права та захисту прав споживачів. Під його керівництвом здійснюється моніторинг продукції та послуг надаваємих українськими та іноземними підприємствами, що працюють на території України.

Гончар Максим керує проектами, направленими на юридичний супровід компаній — членів Асоціації, під його керівництвом група єкспертів допомагає у створенні правового клімату для втілення бізнес ініціатив компаній із різних сфер економіки, надає стратегічні та індивідуальні консультації з довгострокового планування діяльності клієнтів, направлених в тому числі на захист прав споживачів та підтримання добросовісної конкуренції.

Top